KONST / Litografier / Färglitografi 9122156
nr 912 2156
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), PT, signerad, motivet: 38x38
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:37:26
14/9 10:59:48
15/9 14:46:45
250 kr
15 sep